Secure QR Login (2.0.0-rc2) - en to ur translation catalogue (6 entries)

en: Status
ur: حالت

en: Email address
ur: برقی ڈاک کا پتہ

en: Remove
ur: حذف کریں

en: Enable
ur: فعال

en: Disable
ur: غیر فعال

en: Save
ur: محفوظ کریں
