Secure QR Login (2.0.0-rc3) - en to af translation catalogue (7 entries)

en: Email address
af: E-posadres

en: Remove
af: Verwyder

en: Enable
af: Aktiveer

en: Disable
af: Deaktiveer

en: Login
af: Gebruiker

en: Save
af: Stoor

en: User
af: Gebruiker
