Secure QR Login (2.0.0-rc3) - en to fi translation catalogue (11 entries)

en: Status
fi: Tila

en: Email address
fi: Sähköpostiosoite

en: Remove
fi: Poista

en: Enable
fi: Ota käyttöön

en: Disable
fi: Poista käytöstä

en: Login
fi: Kirjaudu

en: Save
fi: Tallenna

en: User
fi: Käyttäjä

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Created on
fi: Luotu

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
fi: Oikeamuotoinen sähköpostiosoite. Järjestelmä lähettää kaikki sähköpostiviestit tähän osoitteeseen. Osoitetta ei julkaista ja sitä käytetään vain jos tarvitset uuden salasanan tai pyydät lähettämään tiedotteita tai ilmoituksia sähköpostitse.
