Secure QR Login (2.0.0-rc3) - en to te translation catalogue (7 entries)

en: Status
te: స్థితి

en: Email address
te: ఈ-మెయిల్ చిరునామా

en: Remove
te: తొలిగించు

en: Enable
te: చేతనించు

en: Login
te: ప్రవేశించుము

en: Save
te: భద్రపరచు

en: User
te: వాడుకరి
