Secure QR Login (2.0.0) - en to ca translation catalogue (10 entries)

en: Status
ca: Estat

en: Email address
ca: Adreça de correu electrònic

en: Remove
ca: Elimina

en: Enable
ca: Habilita

en: Disable
ca: Inhabilita

en: Login
ca: Entrada

en: Save
ca: Desa

en: User
ca: Usuari

en: Changed
ca: Canviat

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
ca: Introduïu una adreça de correu electrònic vàlida. Tots els correus provinents del sistema seran enviats aquí. L'adreça no es fa mai pública i només s'utilitzarà en cas que desitgeu rebre una nova contrasenya o notificacions per correu.
