Secure QR Login (2.0.0) - en to ja translation catalogue (11 entries)

en: Status
ja: 状態

en: Email address
ja: メールアドレス

en: Remove
ja: 削除

en: Enable
ja: 有効

en: Disable
ja: 無効

en: Login
ja: ログイン

en: Save
ja: 保存

en: User
ja: ユーザー

en: Changed
ja: 変更済

en: Created on
ja: 作成日

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
ja: 適切なメールアドレス。システムが送信するすべてのメールは、このアドレスに送られます。メールアドレスは非公開となり、新しいパスワードを受け取ったり、特定のニュースやお知らせをメールで受け取ることを希望した場合にだけ使用されます。
