Secure QR Login (2.0.0) - en to ne translation catalogue (7 entries)

en: Status
ne: अवस्था

en: Email address
ne: ई-मेल ठेगाना

en: Remove
ne: हटाउनुहोस्

en: Enable
ne: सक्षम बनाउनुहोस्

en: Disable
ne: अक्षम बनाउनुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: User
ne: प्रयोगकर्ता
