Secure QR Login (2.0.0) - en to bo translation catalogue (9 entries)

en: Status
bo: གནས་སྟངས

en: Email address
bo: གློག་ཡིག་གི་ཁ་བྱང

en: Remove
bo: བསུབ་པ

en: Enable
bo: ནུས་ཡོད་བཟོ་བ

en: Disable
bo: ནུས་མེད་དུ་སྒྱུར

en: Login
bo: ནང་འཇུག

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: User
bo: སྤྱོད་མཁན

en: Changed
bo: བསྒྱུར་ཚར
