Secure QR Login (2.0.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Status
si: තත්වය

en: Email address
si: විද්‍යුත් තැපැල් ලිපිනය

en: Remove
si: ඉවත් කරන්න

en: Enable
si: සක්‍රීයකරන්න

en: Disable
si: අක්‍රීයකරන්න

en: User
si: පාවිච්චි කරන්නා
