Secure QR Login (2.0.0) - en to sl translation catalogue (6 entries)

en: Status
sl: Stanje

en: Email address
sl: E-naslov

en: Remove
sl: Odstrani

en: Login
sl: Prijava

en: Save
sl: Shrani

en: User
sl: Uporabnik
