Secure QR Login (2.0.0) - en to th translation catalogue (10 entries)

en: Status
th: สถานะ

en: Email address
th: ที่อยู่อีเมล

en: Remove
th: เอาออก

en: Enable
th: เปิดใช้

en: Disable
th: ปิดใช้งาน

en: Login
th: เข้าสู่ระบบ

en: Save
th: บันทึก

en: Changed
th: เปลี่ยน

en: Created on
th: สอบเมื่อ

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
th: ที่อยู่อีเมลที่ถูกต้อง อีเมลทั้งหมดจากระบบจะถูกส่งไปยังที่อยู่นี้ ที่อยู่อีเมลที่ไม่เปิดเผยและถ้าคุณต้องการจะใช้คุณจะต้องได้รับรหัสผ่านใหม่ หรือต้องรับข่าวหรือการแจ้งเตือนทางอีเมล
