Secure QR Login (2.0.0) - en to tr translation catalogue (10 entries)

en: Status
tr: Durum

en: Email address
tr: E-posta adresi

en: Remove
tr: Kaldır

en: Enable
tr: Etkinleştir

en: Disable
tr: Devre dışı bırak

en: Login
tr: Giriş

en: Save
tr: Kaydet

en: User
tr: Kullanıcı

en: Changed
tr: Değişti

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
tr: Geçerli bir e-posta adresi. Sistemden tüm e-postalar bu adrese gönderilir. E-posta adresi genel kullanıma açılmaz ve yalnızca yeni bir parola almak isterseniz ya da belirli haberleri veya bildirimleri e-postayla almak isterseniz kullanılır.
