Secure QR Login (8.x-1.0-beta1) - en to ar translation catalogue (7 entries)

en: Status
ar: الحالة

en: User
ar: المستخدم

en: Mode
ar: النمط

en: Optional
ar: اختياري

en: Query
ar: استفسار

en: Create new account
ar: إنشاء حساب جديد

en: Changed
ar: تم التغير
