Secure QR Login (8.x-1.0-beta1) - en to fi translation catalogue (8 entries)

en: Status
fi: Tila

en: User
fi: Käyttäjä

en: Mode
fi: Tila

en: Optional
fi: Valinnainen

en: Query
fi: Kysely

en: Create new account
fi: Luo uusi käyttäjätili

en: Changed
fi: Muuttunut

en: Created on
fi: Luotu
