Secure QR Login (8.x-1.0-beta1) - en to ru translation catalogue (9 entries)

en: Status
ru: Статус

en: User
ru: Пользователь

en: Mode
ru: Режим

en: Optional
ru: Необязательно

en: Query
ru: Запрос

en: Create new account
ru: Регистрация

en: Changed
ru: Изменение

en: Created on
ru: Создано

en: Exclusive
ru: Эксклюзивный
