Secure QR Login (8.x-1.0-beta1) - en to sq translation catalogue (5 entries)

en: Status
sq: Gjendja

en: User
sq: Përdoruesi

en: Mode
sq: Mënyrë

en: Optional
sq: Me dëshirë

en: Create new account
sq: Krijo një profil të ri
