Secure QR Login (8.x-1.0-beta2) - en to dz translation catalogue (5 entries)

en: Status
dz: གནས་ཚད།

en: User
dz: ལག་ལེན་པ།

en: Mode
dz: ཐབས་ལམ།

en: Optional
dz: གདམ་ཁ་ཅན།

en: Create new account
dz: རྩིས་ཐོ་ གསརཔ་ཅིག་ གསར་བསྐྲུན་འབད།
