Secure QR Login (8.x-1.0-beta2) - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Status
eo: Stato

en: User
eo: Uzanto

en: Mode
eo: Reĝimo

en: Optional
eo: Nedeviga

en: Create new account
eo: Kreu novan konton
