Secure QR Login (8.x-1.0-beta2) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: Status
es: Estado

en: User
es: Usuario

en: Mode
es: Modo

en: Optional
es: Opcional

en: Query
es: Consulta

en: Create new account
es: Crear nueva cuenta

en: Changed
es: Modificado

en: Created on
es: Creado en
