Secure QR Login (8.x-1.0-beta3) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Status
cy: Statws

en: User
cy: Defnyddiwr

en: Mode
cy: Modd

en: Optional
cy: Dewisol

en: Query
cy: Ymholiad

en: Create new account
cy: Creu cyfrif newydd
