Secure QR Login (8.x-1.0-beta3) - en to da translation catalogue (7 entries)

en: User
da: Bruger

en: Mode
da: Tilstand

en: Optional
da: Valgfrit

en: Query
da: Forespørgsel

en: Create new account
da: Opret konto

en: Changed
da: Ændret

en: Created on
da: Oprettet den
