Secure QR Login (8.x-1.0-beta3) - en to eu translation catalogue (7 entries)

en: Status
eu: Egoera

en: User
eu: Erabiltzailea

en: Mode
eu: Modoa

en: Optional
eu: Aukerazkoa

en: Query
eu: Kontsulta

en: Create new account
eu: Sortu kontu berria

en: Changed
eu: Aldatuta
