Secure QR Login (8.x-1.0-beta3) - en to kn translation catalogue (7 entries)

en: Status
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: User
kn: ಬಳಕೆದಾರ

en: Mode
kn: ಸ್ಥಿತಿ

en: Optional
kn: ಐಚ್ಛಿಕ

en: Query
kn: ಸಂದೇಹ

en: Create new account
kn: ಹೊಸ ಖಾತೆ ತೆರೆಯಿರಿ

en: Changed
kn: ಬದಲಾಯಿಸಲಾದ
