Secure QR Login (8.x-1.0-beta3) - en to uk translation catalogue (9 entries)

en: Status
uk: Стан

en: User
uk: Користувач

en: Mode
uk: Режим

en: Optional
uk: Необов'язкове

en: Query
uk: Запит

en: Create new account
uk: Реєстрація

en: Changed
uk: Змінено

en: Created on
uk: Дата створення

en: Exclusive
uk: Виняткове
