Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to bs translation catalogue (5 entries)

en: Remove
bs: Ukloni

en: Enable
bs: Omogući

en: Disable
bs: Onemogući

en: Save
bs: Sačuvaj

en: User
bs: Korisnik
