Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to el translation catalogue (11 entries)

en: Status
el: Κατάσταση

en: Email address
el: Διεύθυνση e-mail

en: Remove
el: Αφαίρεση

en: Enable
el: Ενεργοποίηση

en: Disable
el: Απενεργοποίηση

en: Login
el: Είσοδος

en: Save
el: Αποθήκευση

en: User
el: Χρήστης

en: Changed
el: Τροποποιημένο

en: Created on
el: Δημιουργήθηκε την

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
el: Μία έγκυρη διεύθυνση email. Όλα τα emails του συστήματος θα αποστέλλονται σε αυτή τη διεύθυνση. Η διεύθυνση email δε δημοσιοποιείται και θα χρησιμοποιηθεί μόνο αν επιθυμείτε να λάβετε νέο κωδικό πρόσβασης ή επιθυμείτε να λάβετε μέσω email συγκεκριμένα νέα ή ειδοποιήσεις.
