Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to et translation catalogue (10 entries)

en: Status
et: Olek

en: Email address
et: E-posti aadress

en: Remove
et: Eemalda

en: Enable
et: Luba

en: Disable
et: Keela

en: Login
et: Sisselogimine

en: Save
et: Salvesta

en: User
et: Kasutaja

en: Changed
et: Muudetud

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
et: Kehtiv e-posti aadress. Kõik süsteemi poolt saadetud kirjad saadetakse sellele aadressile. Seda aadressi ei teha avalikuks ning kasutatakse ainult siis, kui soovid saada uut parooli või muid teateid e-posti teel.
