Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to fr translation catalogue (11 entries)

en: Status
fr: État

en: Email address
fr: Adresse de courriel

en: Remove
fr: Retirer

en: Enable
fr: Activer

en: Disable
fr: Désactiver

en: Login
fr: Identifiant

en: Save
fr: Enregistrer

en: User
fr: Utilisateur

en: Changed
fr: Modifié

en: Created on
fr: Créé le

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
fr: Une adresse de courriel valide. Tous les courriels de la part du système seront envoyés à cette adresse. L'adresse de courriel n'est pas publique et ne sera utilisée que si vous souhaitez recevoir un nouveau mot de passe, certaines actualités ou des notifications par courriel.
