Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (8 entries)

en: Status
gu: સ્થિતિ

en: Email address
gu: ઈ-મેઈલ સરનામુ

en: Remove
gu: લોપ

en: Enable
gu: સક્રિય

en: Disable
gu: નિષ્ક્રિય

en: Save
gu: સાચવો

en: User
gu: વપરાશકર્તા

en: Changed
gu: બદલ્યું
