Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to my translation catalogue (6 entries)

en: Status
my: အခြေအနေ

en: Email address
my: အီးမေး(လ်) လိပ်စာ

en: Remove
my: ထုတ်ပယ်/ပယ်ဖျက်

en: Login
my: ဝင်ရောက်ရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: User
my: အသုံးပြုသူ
