Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to oc translation catalogue (9 entries)

en: Status
oc: Estatut

en: Email address
oc: Adreça de corrièr electronic

en: Remove
oc: Levar

en: Enable
oc: Activar

en: Disable
oc: Desactivar

en: Login
oc: Identificant

en: Save
oc: Enregistrar

en: User
oc: Utilizaire

en: Changed
oc: Modificat
