Secure QR Login (8.x-1.0-rc2) - en to uk translation catalogue (11 entries)

en: Status
uk: Стан

en: Email address
uk: Адреса електронної пошти

en: Remove
uk: Вилучити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Login
uk: Вхід

en: Save
uk: Зберегти

en: User
uk: Користувач

en: Changed
uk: Змінено

en: Created on
uk: Дата створення

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
uk: Дійсна адреса електронної пошти. Усі повідомлення з сайту будуть надсилатися на цю адресу. Її не буде оприлюднено та буде використано лише за вашим бажанням для отримання нового паролю або новин чи сповіщень електронною поштою.
