Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to id translation catalogue (9 entries)

en: Email address
id: Alamat email

en: Remove
id: Hapus

en: Enable
id: Aktifkan

en: Disable
id: Non-fungsikan

en: Login
id: Masuk

en: Save
id: Simpan

en: User
id: Pengguna

en: Changed
id: Berubah

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
id: Alamat email yang valid. Semua email dari sistem akan dikirim ke alamat ini. Alamat email tidak dipublikasikan dan hanya akan digunakan jika Anda ingin menerima kata sandi baru atau ingin menerima berita atau pemberitahuan tertentu melalui email.
