Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (6 entries)

en: Email address
jv: Alamat Email

en: Remove
jv: Buwang

en: Enable
jv: Diuripnā

en: Disable
jv: Dipaténi

en: Save
jv: Simpen

en: User
jv: Panganggo
