Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to pl translation catalogue (10 entries)

en: Email address
pl: Adres e-mail

en: Remove
pl: Usuń

en: Enable
pl: Włącz

en: Disable
pl: Wyłącz

en: Login
pl: Zaloguj

en: Save
pl: Zapisz

en: User
pl: Użytkownik

en: Changed
pl: Zmieniono

en: Created on
pl: Utworzono

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
pl: Poprawny adres email. Na ten adres będą wysyłane wszystkie emaile z systemu. Adres nie będzie publiczny i zostanie użyty wyłącznie do dostarczenia nowego hasła lub zamówionych wiadomości.
