Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to sk translation catalogue (11 entries)

en: Status
sk: Stav

en: Email address
sk: E-mailová adresa

en: Remove
sk: Odstrániť

en: Enable
sk: Povoliť

en: Disable
sk: Vypnúť

en: Login
sk: Prihlásiť sa

en: Save
sk: Uložiť

en: User
sk: Používateľ

en: Changed
sk: Zmenené

en: Created on
sk: Vytvorené

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
sk: Platná emailová adresa. Všetky emaily zo systému budú zasielané na túto emailovú adresu. Emailová adresa nie je verejná a bude použitá iba ak si budete želať obnoviť vaše heslo alebo si budete želať dostávať notifikácie a novinky emailom.
