Secure QR Login (8.x-1.0-rc3) - en to vi translation catalogue (9 entries)

en: Status
vi: Trạng thái

en: Email address
vi: Địa chỉ thư điện tử

en: Remove
vi: Xoá

en: Enable
vi: Bật

en: Disable
vi: Tắt

en: Login
vi: Đăng nhập

en: Save
vi: Lưu

en: User
vi: Người dùng

en: Changed
vi: Đã thay đổi
