Secure QR Login (8.x-1.0-rc4) - en to bn translation catalogue (7 entries)

en: Status
bn: স্ট্যাটাস

en: Email address
bn: ইমেইল ঠিকানা

en: Remove
bn: অপসারণ

en: Enable
bn: কার্যকর

en: Disable
bn: অকার্যকর

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: User
bn: ব্যবহারকারী
