Secure QR Login (8.x-1.0-rc4) - en to mn translation catalogue (7 entries)

en: Status
mn: Төлөв

en: Email address
mn: Электрон шуудангийн хаяг

en: Remove
mn: Устгах

en: Disable
mn: Идэвхигүй байна.

en: Login
mn: Нэвтрэх

en: Save
mn: Хадгалах

en: User
mn: Хэрэглэгч
