Secure QR Login (8.x-1.0-rc4) - en to pt translation catalogue (11 entries)

en: Status
pt: Estado

en: Email address
pt: Endereço de email

en: Remove
pt: Remover

en: Enable
pt: Ativar

en: Disable
pt: Desativar

en: Login
pt: Entrar

en: Save
pt: Guardar

en: User
pt: Utilizador

en: Changed
pt: Alterado

en: Created on
pt: Criado em

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
pt: Um endereço de email válido. Todos os emails do site serão enviados para este endereço. Este email não é público e apenas será utilizado se desejar receber uma nova password ou certas notícias e notificações por email.
