Secure QR Login (8.x-1.0-rc4) - en to cs translation catalogue (11 entries)

en: Status
cs: Stav

en: Email address
cs: E-mail

en: Remove
cs: Odstranit

en: Enable
cs: Zapnout

en: Disable
cs: Vypnout

en: Login
cs: Přihlásit se

en: Save
cs: Uložit

en: User
cs: Uživatel

en: Changed
cs: Změněno

en: Created on
cs: Vytvořeno v

en: A valid email address. All emails from the system will be sent to this address. The email address is not made public and will only be used if you wish to receive a new password or wish to receive certain news or notifications by email.
cs: Platná e-mailová adresa. Adresa bude použita pro doručení všech systémem odesílaných zpráv. E-mailová adresa nebude zveřejněna a bude použita pro případ zaslání nového hesla, nebo pokud si nastavíte zasílání různých upozornění a novinek.
