Square Pixels Scale (8.x-1.1) - en to cs translation catalogue (5 entries)

en: Allow Upscaling
cs: Povolit zvětšování se zachováním poměrů stran

en: pixels
cs: pixelů

en: Maximum height
cs: Maximální výška

en: Maximum width
cs: Maximální šířka

en: Upscale
cs: Zvětšit
