Square Pixels Scale (8.x-1.1) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
it: Consenti ingrandimento

en: pixels
it: pixel

en: Maximum height
it: Altezza massima

en: Maximum width
it: Larghezza massima

en: Upscale
it: Aumenta la risoluzione

en: (upscaling allowed)
it: (Ingrandimento consentito)
