Square Pixels Scale (8.x-1.1) - en to ja translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
ja: 拡大を許可

en: pixels
ja: ピクセル

en: Maximum height
ja: 最大高さ

en: Maximum width
ja: 最大幅

en: Upscale
ja: アップスケール

en: (upscaling allowed)
ja: (アップスケール許可)
