Square Pixels Scale (8.x-1.1) - en to tr translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
tr: Büyütmeye İzin Ver

en: pixels
tr: piksel

en: Maximum height
tr: En fazla yükseklik

en: Maximum width
tr: En fazla genişlik

en: Upscale
tr: Yukarıya ölçekleme

en: (upscaling allowed)
tr: (yukarı ölçeklemeye izin verilir)
