Square Pixels Scale (8.x-1.3) - en to hu translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
hu: Felnagyítás engedélyezése

en: pixels
hu: képpont

en: Maximum height
hu: Minimális magasság

en: Maximum width
hu: Maximális szélesség

en: Upscale
hu: Felnagyítás

en: (upscaling allowed)
hu: (felnagyítás engedélyezett)
