Square Pixels Scale (8.x-1.3) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: Allow Upscaling
ro: Se permite mărirea

en: pixels
ro: pixeli

en: Maximum height
ro: Înălțime maximă

en: Maximum width
ro: Lățime maximă

en: Upscale
ro: Mărire

en: (upscaling allowed)
ro: (mărirea permisă)
