Server-sided code highlighting (1.0.0-rc1) - en to fr translation catalogue (7 entries)

en: Default
fr: Par défaut

en: Text
fr: Texte

en: Rows
fr: Rangées

en: Default value
fr: Valeur par défaut

en: Case sensitive
fr: Sensible à la casse

en: Field types
fr: Types de champs

en: Programming languages
fr: Langages de programmation
