Server-sided code highlighting (1.0.2) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Text
bo: ཡི་གེ

en: Rows
bo: ཕྲེང

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Case sensitive
bo: ཡི་གི་ཆེ་ཆུང་གིས་དབྱེ་བ
