Server-sided code highlighting (1.0.2) - en to lt translation catalogue (7 entries)

en: Default
lt: Numatytasis

en: Text
lt: Tekstas

en: Rows
lt: Eilutės

en: Default value
lt: Numatytoji reikšmė

en: Case sensitive
lt: Skirti didžiąsias ir mažąsias raides

en: Placeholder
lt: Vietaženklis

en: Field types
lt: Laukelių tipai
